צוות הניהול של כרמל תיירות

יגאל אבני, מנכ"ל החברה

נסיון מקצועי: בעל ניסיון של למעלה מ – 18 שנה בענף התיירות במגוון תפקידי ניהול בכירים. החל את דרכו ב״החברה הגיאוגרפית״, בה ינק את שורשיו המקצועיים ודרכה ספג את ערכי הליבה של מקצוע התיירות. בהמשך, הצטרף לחברת דיזנהויז שבקבוצת איי.די.בי תיירות, תחילה כחבר בצוות ההקמה של חברת תיירות למוצרי פלטינום יוקרתיים, ובהמשך כסמנכ״ל התפעול של החברה הסיטונאית של הקבוצה. בתפקידו האחרון, שימש כסמנכ״ל המסחר והפיתוח העסקי של קבוצת ״אשת טורס״. במסגרת התפקיד, התמחה בפיתוח מוצרים תיירותיים מורכבים, תוך השקת יעדים חדשים לשוק התיירות הישראלי (מלטה, זנזיבר, גיאורגיה ועוד).

השכלה: בוגר שני תארי מוסמך של האוניברסיטה העברית: תואר שני במנהל עסקים ותואר שני במנהל ומדיניות ציבורית.

רויטל לירון, סמנכ"ל תפעול

נסיון מקצועי: במשך 18 שנותיה בחברה עסקה בתפקידי ניהול מגוונים. את תחילת דרכה בעולם התיירות עשתה בחברת PTC במחלקת ההזמנות ושמשה בתפקידי Back office שונים במשך 4 שנים. לאחר מכן ניהלה במשך 12 שנים את מחלקת ההזמנות, את המחלקה העסקית בכרמל ושימשה כמנהלת כוח אדם.

כיום, משמשת כסמנכ"ל התפעול ופועלת מאחורי הקלעים לניהול ותפעול המחלקות השונות בחברה וההתממשקות ביניהם.

השכלה: תואר ראשון בספרות אנגלית ובמדעי המידע מאוניברסיטת בר אילן.

שגית קליינר, סמנכ"ל שיווק ומכירות
ניסיון מקצועי: במסגרת תפקידה, מנהלת שגית את תקציב השיווק של כרמל תיירות, מובילה את אסטרטגיית השיווק ותהליכי המיתוג בחברה, את הקמפיינים השיווקיים השונים ואת ערוצי הפרסום באינטרנט. כמו כן, אחראית על הפקת כנסים עונתיים ומיזמים נוספים בהקשרים של מיצוב וחשיפה. בעברה, ניהלה שגית פרויקטי בשיווק במסגרת היחידה להכשרת מנהלים במרכז הבינתחומי הרצליה, ושימשה כאנליסטית בחטיבת המכירות של קוקה קולה ישראל.

השכלה: בעלת תואר ראשון בביה"ס למנהל עסקים במכללה למנהל – התמחות בשיווק ומימון.

מיטל שפיר, סמנכ"ל אופרציה ותעופה
ניסיון מקצועי: בעלת ניסיון רב בניהול מערכות אופרציה ותעופה מורכבות וגדולות. מרכזת את כל תחום תפעול המוצרים, רכש הספקים (קרקע ותעופה), ניהול המלאי, ניהול הסיכונים וניהול התשואה של החברה. לאורך השנים, עבדה מיטל במספר חברות מובילות בתחום התיירות היוצאת של ישראל, בינהן ישראייר ואשת טורס, שבה ריכזה וניהלה במשך שש השנים האחרונות, את תחום נופשוני חו״ל.

השכלה: לימודי פסיכולוגיה לתואר ראשון באוניברסיטה הפתוחה.

מירי דולינסקי שבו, מנהלת מחלקת מאורגנים

ניסיון מקצועי: מנהלת את מערך הטיולים המאורגנים של כרמל, כולל טיולים מאורגנים במגוון יעדים לקהל הרחב, טיולים למשפחות, טיולי נושא; מוסיקה, שייט ועוד. במסגרת תפקידה מנהלת מירי את מעטפת האופרציה של הטיולים, סידורי הקרקע, ההדרכה ונושא התעופה.
מירי, החלה את דרכה בענף התיירות בשנת 1992, בעלת ידע רחב ומעמיק בתחום התיירות בכלל ובנישת הטיולים המאורגנים בפרט.
בעברה עבדה בניהול מחלקת הטיולים המאורגנים בחברת יוניטל מקבוצת ישראייר ועוד.

השכלה: מומחים בתיירות שלוחת אוניברסיטת חיפה

איריס כהן, מנהלת מחלקת קבוצות

ניסיון מקצועי: לאיריס ניסיון מקצועי בן מעל 20 שנים בענף התיירות – הן בתחום התיירות הנכנסת והן בתחום התיירות היוצאת. בעברה, ניהלה מוקדי מכירות ואופרציה בחברות המובילות בשוק, ואילו כיום, עוסקת איריס במכירה וניהול אופרציה של קבוצות סגורות, הדורשות התמחות מעמיקה וידע רב. האחריות על מוצרי הקבוצות הסגורות כוללת בין השאר בנייה אישית ומותאמת של החבילות לארגונים, טיולי תמריץ לחברות עסקיות ואף לקבוצות חברים המבקשות להרכיב טיולים מובנים וייעודיים ברמות התכנון והביצוע הגבוהות ביותר.

השכלה: לאיריס תואר ראשון במדעי המדינה ויחסים בינלאומיים מאוניברסיטת ירושלים,
וכן תעודת גמר מאוניברסיטת חיפה בתחום התיירות.

קארין כהן, מנהלת מחלקת בק אופיס

ניסיון מקצועי: קארין עוסקת בתחום התיירות מזה שמונה שנים, בהן התמקצעה בתפקידיה כסוכנת נסיעות ובמחלקות אופרציה. בין השאר, עבדה בחברות וואלה טורס ואשת טורס. כיום, מנהלת קארין את מחלקת הבק אופיס של חברת כרמל תיירות, כאשר במסגרת תפקידה אחראית על שחרורי כרטיסי טיסה, חיובים והפקת דפי מידע ללקוח.

השכלה: קורס סוכני נסיעות במכללת רמת גן.

נורית דובדבני, מרכזת תחום טיולי "Tailor made"

נסיון מקצועי: החלה את דרכה בענף התיירות ב- 1984 בחברה הגאוגרפית. במהלך השנים התנסתה במגוון תפקידי ניהול ותפעול.
נורית טיילה וביקרה ביעדים רבים מסביב לעולם ולה היכרות בלתי אמצעית עם היעדים השונים, בעיקר ביבשת אסיה.
משנת 2004, משמשת כרכזת תחום טיולי "Tailor made" ליעדי המזרח הרחוק לנוסע העצמאי וכיום מנהלת צוות הנותן מענה למגוון רחב של יעדים סביב הגלובוס.

השכלה: בוגרת לימודי ספרות משווה והיסטוריה כללית, בעלת תעודת מומחה לנסיעות של משרד התיירות.