מזמינים טיול מאורגן לברזיל וארגנטינה בכרמל תיירות

מזמינים טיול מאורגן למקסיקו וגואטמלה

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיולים מאורגנים למקסיקו גואטמלה הונדורס ובליז

טיול מאורגן למקסיקו וגואטמלה

טיול מאורגן למקסיקו, הונדורס וגוואטמלה

מאורגן למקסיקו וגואטמלה

מאורגן למקסיקו וגוואטמלה

מקסיקו גואטמלה והונדורס

02/9/20 - 14/9/20
14  ימים ארוחת בוקר
$2,695 הזמן מחיר לאדם בהרכב שני מבוגרים

טיול מאורגן למקסיקו וגואטמלה

טיול מאורגן למקסיקו וגוואטמלה

טיולים מאורגן למקסיקו וגואטמלה - מסע אל תרבויות עבר

כרמל תיירות מזמינה אתכם להגשים חלום ולצאת לטיול קסום במקסיקו וגואטמלה. בואו לבחור בין מגוון טיולים מאורגנים, היוצאים בתאריכים מגוונים, החל מחודש פברואר ועד סוף מאי. כל הטיולים המאורגנים משלבים עצירה גם בהונדורס. הטיול משלב תרבות, מקדשים ושווקים, נופים של הרי געש וג'ונגלים עוצרי נשימה, סיפורים על שבט המאיה המרתק ועוד.

 מקסיקו וגואטמלה – מסע אל תרבויות המאיה והאצטקים

טיול במקסיקו ובגואטמלה הוא מסע שייקח אתכם אחורה בזמן אל תור הזהב של האימפריה האצטקית במרכז אמריקה. זו חוויה היסטורית מרתקת דרך המקדשים החשובים ביותר של האצטקים כמו פירמידת השמש והירח שבמקסיקו המהווים מוקדי תיירות מרכזיים במדינה. הטיול יוצא בעקבות הילידים של אמריקה, שבט המאיה, ועובר באתרים מפורסמים כגון העיר תיאורקיריגואה שבגואטמלה אשר השתמרה בצורה מופלאה ומציעה חלון היסטורי לתקופה מרתקת.

 מקסיקו סיטי – עיר אצטקית, קולוניאלית ומודרנית

מקסיקו סיטי עיר הבירה של מקסיקו, היא חלק חשוב בטיול למקסיקו ולמרכז אמריקה בפרט. זוהי עיר של שכבות, של ארכיאולוגיה והיסטוריה אצטקית וקולוניאלית לצד מודרניזציה של תעשייה ותרבות. כזה הוא האתר המפורסם במקסיקו סיטי - טמפלו מאיור, אחד מהמקדשים המרכזיים של האצטקים עם שתי פירמידות שהוקדשו לאל המלחמה ואל החקלאות. עם רדת הערב, אפשר לגלות את חיי הלילה הסוערים של העיר ב"אזור הוורוד", מתחם תוסס ושוקק חיים.

 אגם אטיטלן

גואטמלה היא יעד של נופים, תרבות וג'ונגלים פראיים, ויש מקומות מיוחדים שקיימים רק בה - אגם אטיטלן. האגם הייחודי שוכן במיקום נדיר וחד פעמי - לוע של הר געש. האגםנחשב לאגם העמוק ביותר במרכז אמריקה אך גם אחד מהאגמים היפים והפופולרים ביותר במרכז אמריקה. נופי האגם מציעים שילוב מנצח של סביבה הררית ומים כחולים ועמוקים. למרגלות האגם שוכנים מספר כפרים וערים כגון העיר סנטייגו דה אטיטלן הגדולה ביותר באזור והגדושה בתיירים.
 

קנקון ופלאיה דל כרמן – חופים לבנים ומי טורקיז

טיול במרכז אמריקה הוא גם בילוי בחופים המרהיבים שמושכים אלפי זוגות ומשפחות מכל העולם. החופים שצברו מוניטין בגלל חול הזהב ומי הטורקיז, יוצרים את החופשה המושלמת. בין החופים הפופולריים: החוף בעיירה קנקון או בעיר החוף פלאיה דל כרמן, שניהם נושקים לים הקריבי. כשאורזים לפני היציאה לטיול המאורגן במקסיקו ולגואטמלה, לא לשכוח את בגדי הים שישמשו אתכם לשעות ארוכות של בטן גב במדינות שטופות שמש וחופים פסטורליים.  
רוצים לדעת יותר על הטיולים המאורגנים שלנו למקסיקו, גואטמלה והונדורס? פנו אל מומחי התיירות שלנו עוד היום.

יום ראשון
sun.png
יום ראשון 21°-25° בהיר
sun.png
יום שני 15°-25° בהיר
sun.png
יום שלישי 15°-25° בהיר
מקסיקו סיטי
  • מדינה מקסיקו
  • מטבע פסו מקסיקני
  • שפה ספרדית
  • קידומת חיוג למדינה 52
  • שגרירות ישראל שגרירות ישראל במקסיקו
  • הפרש שעות זמן ישראל מינוס 8 שעות
  • שדה תעופה מקסיקו סיטי
  • אשרת כניסה דרכון ישראלי-פטור מאשרה