מזמינים טיול מאורגן לקובה בכרמל תיירות

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיול מאורגן לקובה

טיול מאורגן לקובה

טיול מאורגן לקובה

טיול מאורגן לקובה

טיול מאורגן לקובה

טיול מאורגן לקובה

טיול מאורגן לקובה

טיול מאורגן לקובה

טיול מאורגן לקובה

טיול מאורגן לקובה

טיול מאורגן לקובה

טיול מאורגן לקובה

קובה - רומנטיקה, מהפכה, סלסה ורום - בלב הקריביים

טיול מאורגן לקובה – חוויה ייחודית בלב הקאריביים

חופשה בקובה היא הזדמנות ליהנות ממדינה יפהפייה עם תרבות, טבע, היסטוריה והרבה צבע ושמחת חיים. זוהי מדינת אי השוכנת בצפון האיים הקאריביים שחוותה עד לשנים האחרונות משטר פוליטי נוקשה ויחסים מורכבים עם מדינות המערב, שהרחיקו אותה ממפת התיירות העולמית. מצד שני, כל אלו גרמו לה לפתח אופי מיוחד ומסתורי וכיום השערים נפתחו והיא הפכה ליעד תיירותי אטרקטיבי. ערים תוססות, מקומות היסטוריים, תעשיית הסוכר והסיגרים הקובניים, צלילי המוזיקה המפורסמים של הרומבה והסלסה, תכנון אדריכלי ייחודי בסגנון קולוניאלי ועוד אינספור חוויות שקיימות רק באי הקריבי - קובה.

  הוואנה – מוזיקה, טבק, מכוניות קלאסיות והמון רומנטיקה

בירת קובה, הוואנה, היא העיר הגדולה ביותר במדינה, מה שמאפשר לה להציע טעימות מכל הטוב שיש בקובה. תוכלו ליהנות מחופים קסומים ושקטים, מועדוני סלסה ורומבה מהטובים בקובה, סיורים במפעלי וחנויות הסיגרים, סיורים פנורמיים המציגים את ההיסטוריה והיופי של העיר ועוד.
פרט נוסף המאפיין את הוואנה במיוחד הם הרכבים הקלאסיים שעדיין נוסעים על כבישי העיר והופכים אותה לתערוכת רכבי אספנות ענקית. מגוון הרכבים הקלאסיים הללו הם תוצאה של החוק לאיסור ייבוא מכוניות אמריקאיות, אותו קבע פידל קסטרו, שליט קובה דאז. התוצאה של החוק הייתה שהקובניים עשו כל שביכולתם על מנת לשמור על הרכבים הקיימים במדינה שנותרה ללא חלקי חילוף מקוריים. בסופו של דבר, אין כמו סלפי עם מכונית קובנית שנראה כאילו יצאה מכרזה של סרט משנות השישים.

טיול מאורגן בקובה הוא גם...

טיול מאורגן לקובה הוא אחד מהדרכים המומלצות ביותר לטייל באי, לחוות את האתרים המרכזיים והחשובים באזור וליהנות מהנופים, המבנים והסיפורים שמאחוריהם, עדיף בליווי מדריך וקבוצה מאורגנת. סנטה קלרה (Santa Clara), היא אחת מהיעדים לביקור במהלך הטיול המאורגן בקובה והיא כוללת ביקור מרתק במוזיאון ובאתר קבורתו של צ'ה גווארה. ערים נוספות הם טרינידד (Trinidad), אשר  הוכרזה כאתר למורשת עולמית ע"י אונסק"ו, עיר הנופש וראדרו (Varadero), עמק הוינאלס (alle de Viñales) ועוד.

מידע על קובה

  • מדינה קובה
  • מטבע פסו קובני
  • שפה ספרדית
  • קידומת חיוג למדינה 53
  • שגרירות ישראל שגרירות ישראל בקובה
  • הפרש שעות זמן ישראל מינוס 7 שעות
  • שדה תעופה חוסה מאטי - סאן חוזה
  • אשרת כניסה דרכון ישראלי - יש צורך באשרה

יום רביעי
rain.png
יום רביעי 27°-31° גשום ומושלג
rain.png
יום חמישי 26°-31° גשום ומושלג
rain.png
יום שישי 26°-30° גשום ומושלג