מזמינים טיול מאורגן לברזיל וארגנטינה בכרמל תיירות

מזמינים טיול לברזיל וארגנטינה בכרמל תיירות

טיולים מאורגנים לברזיל וארגנטינה

טיול מאורגן לברזיל וארגנטינה

מאורגן לברזיל וארגנטינה

ברזיל ארגנטינה

10/12/19 - 18/12/19
10  ימים ארוחת בוקר
$1,995 הזמן מחיר לאדם בהרכב שני מבוגרים

טיול מאורגן לברזיל וארגנטינה בקרנבל

טיול מאורגן לברזיל וארגנטינה- מצעד המנצחות

מצעד המנצחות ברזיל ארגנטינה קרנבל

24/2/20 - 03/3/20
10  ימים ארוחת בוקר
$2,895 הזמן מחיר לאדם בהרכב שני מבוגרים

טיול מאורגן לברזיל וארגנטינה - 7 לילות

טיול מאורגן לברזיל וארגנטינה - 7 לילות

ברזיל ארגנטינה

15/10/19 - 22/10/19
10  ימים ארוחת בוקר
$2,395 הזמן מחיר לאדם בהרכב שני מבוגרים

טיול מאורגן לברזיל ארגנטינה

טיול מאורגן לברזיל ארגנטינה

ברזיל ארגנטינה

14/1/20 - 22/1/20
10  ימים ארוחת בוקר
$2,295 הזמן מחיר לאדם בהרכב שני מבוגרים

טיול מאורגן לברזיל ארגנטיינה בקרנבל

טיולים מאורגנים סאו פאולו

מצעד המנצחות ברזיל ארגנטינה קרנבל

28/2/20 - 06/3/20
9  ימים ארוחת בוקר
$2,795 הזמן מחיר לאדם בהרכב שני מבוגרים

טיול מאורגן לברזיל ארגנטינה

טיולים מאורגנים סאו פאולו

ברזיל ארגנטינה

28/1/20 - 05/2/20
10  ימים ארוחת בוקר
$2,295 הזמן מחיר לאדם בהרכב שני מבוגרים

מאורגנים לברזיל וארגנטינה - כל מה שצריך לדעת

ריו דה ז'נרו במקצב סמבה סוער ובואנוס איירס לצלילי הטנגו:
 
שתיים מהמדינות ובירותיהן הבולטות, המעניינות והמסעירות בדרום אמריקה. ברזיל המכונה "אדום כגחלת" כשמה כן היא, מציתה את הדמיון ומעוררת חושים של קצב ועליזות. ארץ טרופית המשתרעת על מרחבי האמזונס הירוק, שמורות טבע נרחבות מקושטות ביערות גשם ירוקי עד ומפלים לאין ספור, חופי ים לבנים, ערים קולוניאליות מופלאות בניחוח אירופה הניכרת בכל פינה. מתובלת בתרבות אינדיאנית שבטית מעורבת בניחוח אפריקאי לוהט ומהווה כור היתוך גועש של גזעי האדם ביבשת, אדום, שחור ולבן היוצרים תרכובת אנושית מרתקת ונדירה. ארגנטינה המתאפיינת בעושר ורב גוניות עצומה הבאה לידי ביטוי בנופיה, עושרה התרבותי חברתי והמטבח המצוין, אחד ממוקדי התיירות המובילים והאהובים בדרום אמריקה. במולדת הטנגו שילוב סוחף של טבע ייחודי ועוצר נשימה, אנשים חמים ומסבירי פנים שהולכים עם כוס המאטה בידם כמעט לכל מקום ומאמינים בקדושת הכדורגל כמעט כמו בקדושתו של ישו, אוכל נפלא וחיי לילה סוערים. ליבה הפועם של דרום אמריקה.

בקצב הסמבה – כל האמת על הקרנבל בברזיל


הקרנבל בברזיל הוא המפורסם, הצבעוני והפופולרי ביותר בעולם. הקרנבל נחגג מידי שנה, בין החודשים פברואר למרץ, כארבעים יום לפני חג הפסחא ונמשך כארבעה ימים עם חגיגות משכרות חושים, תהלוכות צבעוניות, מוזיקה, משאיות מעוצבות מלאות ברקדנים בתלבושות ייחודיות, מסיבות, שלל מייצגים ואלפי תיירים המגיעים מכל העולם לפסטיבל החגיגי. 
 

עובדות מעניינות על הקרנבל
 

מקור הקרנבל בברזיל הוא באירופה, שם נהגו הקתולים לחגוג את הכניסה לתקופת ההתנזרות מבשר, תקופה שנמשכה כ- 40 יום לפני חג הפסחא. לברזיל, המנהג הגיע מתוך רצון של האליטה הפורטוגזית לחקות את מנהגי החגיגות והנשפים האירופאים במועדונים סגורים בלבד, מה שגרם לפשוטי העם להקים כתגובה תהלוכות ומסיבות רחוב בעלות אופי עממי יותר שנשארו איתנו עד היום. 
 
ריקודי הסמבה המפורסמים בברזיל נולדו מתוך מסורת הקרנבל ובזכותם, עד שהיום קיימים בתי ספר לסמבה אשר מתחרים בתחרויות סביב נושאים המשתנים מידי שנה, כותבים ומלחינים שירים, בונים מייצגים, תופרים תלבושות ועוד. 
 
עובדה מעניינת נוספת היא שהערים הידועות ביותר ברחבי העולם בזכות חגיגות הקרנבל הן ריו דה ז'ניירו, אולינדה, רסיפה וסלבדור, אך למעשה כמעט בכל עיר בברזיל מתקיימים מופעים, אירועים והופעות. 
 

הקרנבל בריו- שיא החגיגה
 

אין ספק שהחגיגה האמיתית של הקרנבל בברזיל, מתקיימת בעיר ריו דה ז'ניירו. זהו הקרנבל המפורסם ביותר המהווה מופע תיירותי עוצר נשימה. הבמה המפורסמת ביותר של הקרנבל בריו נמצאת בסמבודרומו (Sambódromo) מבנה בצורת טריבונות מדורגות השוכנות לאורך שדרת "מרקס דה ספוקאי" (Marquês de Sapucaí) ושם, תחת כיפת השמיים, נערך מדי שנה הקרנבל המרכזי והמצעדים של 14 מביתי-הספר לסמבה הטובים ביותר בברזיל.
 
בזמן שאתם מבלים בקרנבל בריו, אל תוותרו על ערב בנשף הקרנבל (Rio Carnival balls) המתקיים במגוון מקומות ומועדונים ברחבי העיר וכולל מסיבות מושקעות מלוות בתחפושות, ידוענים, שמלות ראוותניות, שטיחים אדומים ועוד עיצובים נוספים ייחודיים שונים.  
 

בתי ספר לסמבה
 

סמבה, סגנון מוזיקלי ותנועתי קצבי, נולד בריו דה ז'ניירו שבברזיל והפך במרוצת השנים לאחד מהסמלים הלאומיים והתרבותיים של המדינה כולה. הסגנון הייחודי מהווה חלק מרכזי בחיי התושבים, כה מרכזי עד שהוקמו ברחבי ברזיל שלל בתי ספר ייעודיים המתמחים ומוקדשים לתרגול ולהצגת הסמבה, סגנון הריקוד הייחודי והתיפוף האפריקני-ברזילאי.  
 
ההיסטוריה של בתי הספר מתכתבת כמובן עם סימן תיירותי מפורסם נוסף של ברזיל - הקרנבל בריו. יחד עם הפיכתו של הקרנבל לממוסד ופופולרי, החלו להתארגן קבוצות של משתתפים במטרה להתכונן לקראת הקרנבל, בהתאם לכך הם כתבו והפיצו שירים במיוחד למאורע, תפרו תלבושות, בנו תהלוכות וכדומה. בהמשך הפכו קבוצות אלה למועדונים של ממש ובשנות ה-30 הוגדרו באופן רשמי כבתי ספר לסמבה. 
 

הקהילה, התחרות והקרנבל
 

בתי הספר לסמבה פועלים בערים רבות ברחבי ברזיל וקשורים קשר הדוק למקום הימצאם, לשכונות ולאווירה הקהילתית השוזרת אותם בחיי היום יום של המקומיים. לאורך כל השנה מתקיימים בבתי הספר אירועים שונים סביב עולם הסמבה וכמובן נערכות חזרות והכנות לקרנבל הנחשב למגה אירוע של השנה. 
 
מידי שנה נערכות תחרויות, מקומיות וארציות, בין בתי הספר לסמבה, כשכל בית ספר בוחר לעצמו את הנושא המרכזי סביבו יבנו את המופע ובו ישקיעו את כל האנרגיה לאורך השנה. וממש כמו בכדורגל, גם בסמבה יש ליגות שונות של בתי הספר, הם מדורגים לפי האיכות, הגודל ומספר הזכיות שלהם. התחרות המרכזית של בתי הספר היא הקרנבל עצמו שמתקיים במתחם המרכזי בריו – הסמבודרומו (Sambódromo), אז משתפים בתי הספר הטובים ביותר בברזיל העומדים לשיפוטם של צוות שופטים מקצועי הקובעים את הדירוג וכמובן את בית הספר הזוכה, זכייה הנחשבת ליוקרתית במיוחד.
 

נקודות עניין נוספות
 

בביקורכם בברזיל, אל תבנו על בתי הספר לסמבה שילמדו אתכם לרקוד, כיוון שלמרות שמם כמוסד לימודי, מדובר למעשה במועדונים הסובבים סביב הקרנבל פועלים לאורך כל השנה בהכנות אליו, החל מהתלבושות, השירים וההופעות במהלך התחרויות.
 
בנוסף, ההכנות הרבות הנערכות בבתי הספר השונים מספקים עבודה ומשכורות לעשרות עובדים, החל מהשכונות הקטנות וקשות היום ועד לתעשיות הגדולות אשר יחד מייצרים עבור המקומיים וכמובן עבור התיירים, את חוויית הקרנבל הטובה ביותר.  
 

 

מידע על ברזיל וארגנטינה

ברזיל וארגנטינה ברזיל וארגנטינה
  • מדינה ברזיל
  • מטבע ריאל
  • שפה פורטוגזית
  • קידומת חיוג למדינה 55
  • שגרירות ישראל שגרירות ישראל בברזיל
  • הפרש שעות זמן ישראל מינוס 6 שעות
  • משך טיסה ת"א-
  • שדה תעופה ריו דה ג'נרו, ברזיליה, סאו פאולו
  • אשרת כניסה דרכון ישראלי-פטור מאשרה

יום שישי
sun.png
יום שישי 17°-31° בהיר
sun.png
יום שבת 17°-28° בהיר
sun.png
יום ראשון 17°-29° בהיר
ברזיל