טיולים מאורגנים לזנזיבר

טיולים מאורגנים לדרום אפריקה בכרמל תיירות

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיול מאורגן לדרום אפריקה

טיול מאורגן לדרום אפריקה

טיול מאורגן לדרום אפריקה כולל איי סיישל

טיול מאורגן לדרום אפריקה כולל איי סיישל

טיול מאורגן לדרום אפריקה

טיול מאורגן לדרום אפריקה

טיולים מאורגנים לדרום אפריקה

גביע העולם בכדורגל שנערך בדרום אפריקה ב 2010 הראה לנו שדרום אפריקה אינה מה שרובנו חושבים. מוזר לחשוב אבל הדרום אפריקאים הינם עשירים – עושרה של דרום אפריקה מחזק אט אט את כוחה של מדינה שתמיד היתה כ"מוקצה". השינוי במדינה זו רק החל ועשרות שנות שלטון האפרטהייד של "גזע הלבנים" שעשק את הרוב השחור במדינה נמוג ופתח פתח ועתיד טוב יותר למינוף המדינה ופיתוחה. מנדלה – "מנהיג החופש", שישב בכלא עשרות שנים בשל "חטאו" לשאיפה, לצדק, הפך בין רגע לסמל של עשרות מיליוני תושבים צמאי צדק וחירות. הנוף העשיר במדינה וסמליו, שאחד מהם "הר השולחן" בקייפטאון זה עתה נבחר לאחד מפלאי עולם – כמו גם "חלון האלוהים", אותה תצפית ששמה רק יכול להעלות לנו אסוציאציות לגביי הנוף המדהים הנשקף ממנה, הם חלק קטן אך מייצג של הפנינים שדרום אפריקה אוצרת בתוכה. במשך 10 ימים ננוע בין נתיביה ההרפתקניים של יש האומרים שהיא היפה מבין מדינות היבשת המתעוררת, למסע של נופים מגוונים ועושר תרבותי ייחודי ומרתק.

יוהנסבורג – עיר של היסטוריה ועתיד

יוהנסבורג, היא אחת מהערים החשובות והגדולות ביותר בדרום אפריקה, לצד העיר קייפטאון ופרטוריה, עיר הבירה הרשמית של המדינה. זוהי עיר מהמובילות בעולם לתעשיית הזהב, וכבר במאה ה- 19 נמצאו בה מרבצי זהב. עבור המטיילים, היא יותר מהכל - עיר של טבע ונופים עוצרי נשימה. בעיר שלל אטרקציות כמו נקודת התצפית שהיא חובה לביקור, "חלון אלוהים", נקודה המציגה את כל האזור מגובה של כ- 1800 מטרים. בנוסף, לא כדאי לפספס ביקור במוזיאון האפרטהייד, המציג את מראות הדיכוי והתמודדות של האדם השחור מול האדם הלבן ואת עיירות הסווטו, עיירות העוני של השחורים בתקופת האפרטהייד. באזורים אלו גדל גם נלסון מנדלה אשר הוביל את דרום אפריקה לפירוק משטר ההפרדה הגזעית ונבחר לנשיא השחור הראשון של דרום אפריקה.

ספארי בפארק הלאומי קרוגר

בנקודת הגבול והמפגש בין דרום אפריקה עם זימבבואה ומוזמביק, שוכן הפארק הלאומי הגדול ביותר באפריקה ובין הגדולים ביותר בעולם - הפארק הלאומי קרוגר. תוכלו לצאת לסיור ברכבי ספארי ולצפות במגוון חיות בר, ביניהם אריות, פילים אפריקאים, נמרים, קרנפים, תנינים ועוד.
 

קייפטאון: היפה שבערי דרום אפריקה

זה הזמן להכיר ולהתאהב באחת מהערים היפות ביותר בדרום אפריקה – קייפטאון. עיר של טבע, חופים, מוזיאונים, בילויים ובעיקר המון נופים רומנטיים. האטרקציה מפורסמת בעיר היא נקודת כף התקווה הטובה - מצוק סלעי המהווה נקודת מפגש בין האוקיינוס האטלנטי עם האוקיינוס ההודי ובעבר שימש כדרך מעבר מאירופה למזרח הרחוק. אתר פופולארי נוסף הוא הר השולחן המפורסם, זאת בשל פסגתו השטוחה להפליא אליה ניתן לעלות באמצעות רכבל וליהנות ממראה עוצר נשימה.
 

כף התקווה הטובה

מבין שלל האפשרויות, המוזיאונים והבילויים שמציעה קייפטאון, נמצאת נקודת התצפית – כף התקווה הטובה שהיא ללא כל ספק ההיי-לייט של הביקור. כאן, בנקודה הדרומית ביותר באפריקה, עברו בעבר ספינות במסען בין אירופה והמזרח הרחוק. כיום כשעומדים על המצוק הסלעי אפשר לצפות על נקודת המפגש של האוקיאנוס האטלנטי וההודי, ליהנות ממסלולי טיול ואם יתמזל מזלכם גם לראות לוויתנים.
 

טיול מאורגן לאיי סיישל

כשמציירים בראש את החופשה המושלמת, את המלונות, החופים שטופי השמש והפינוקים הנלווים, חולמים על איי סיישל. 115 איים קסומים כשחלקם מיושבים המציעים אתרי נופש ומתחמי ספא,  אפשרויות לספורט ימי, שמורות טבע ואינספור שקיעות רומנטיות אל מול הים. מומלץ לבקר בעיר הבירה ויקטוריה המציעה מוזיאונים וגנים בוטניים, בשמורת האלמוגים סנט אן וכמו כן באתר המיסיון שהוא מבין האתרים המפורסמים בסיישל וכולל שרידי עיר קדומה ונוף עוצר נשימה.
 

מידע על דרום אפריקה

  • מדינה דרום אפריקה
  • מטבע ראנד אפריקאי
  • שפה אפריקאנס
  • קידומת חיוג למדינה 27
  • שגרירות ישראל שגרירות ישראל בדרום אפריקה
  • הפרש שעות אין הפרשי שעות
  • משך טיסה ת"א-יוהנסברג 9:15
  • שדה תעופה יוהנסברג
  • אשרת כניסה דרכון ישראלי-פטור מאשרה

יום רביעי
sun.png
יום רביעי 12°-20° בהיר
sun.png
יום חמישי 10°-19° בהיר
sun.png
יום שישי 9°-18° בהיר