טיול מאורגן לדרום אפריקה
Print Friendly, PDF & Email

טיול מאורגן לדרום אפריקה

10 ימים | - מחיר לאדם בחדר זוגי החל מ - 2095 $
 • סיורים בקייפטאון
 • הכרות עם עולם היין ביקב פרטי
 • ביקור בכף התקווה הטובה
 • ביקור במושבת פינגווינים
 • נסיעה מזרחה לנתיב הגנים המפורסם
 • ביקור במערת הנטיפים הידועה קנגו
 • טיול בחוות קנגו- חוות חיות טרף
 • שייט בלגונת נייזנה לשמורת מיטת הנוצות
 • ביקור במצפור הידוע "חלון האלוהים"
 • סיור ברכבים פתוחים בשמורת קרוגר
 • טיסות אל על

גביע העולם בכדורגל שנערך בדרום אפריקה ב 2010 הראה לנו שדרום אפריקה אינה מה שרובנו חושבים. מוזר לחשוב אבל הדרום אפריקאים הינם עשירים – עושרה של דרום אפריקה מחזק אט אט את כוחה של מדינה שתמיד היתה כ"מוקצה". השינוי במדינה זו רק החל ועשרות שנות שלטון האפרטהייד של "גזע הלבנים" שעשק את הרוב השחור במדינה נמוג ופתח פתח ועתיד טוב יותר למינוף המדינה ופיתוחה. מנדלה – "מנהיג החופש" שישב בכלא עשרות שנים בשל "חטאו" לשאיפה לצדק הפך בין רגע לסמל של עשרות מיליוני תושבים צמאי צדק וחירות. לא סתם הסינים "כובשים" את דרום אפריקה והיבשת בכלל וקונים חברות דרום אפריקאיות ונכסי אדמה ותעשיות, העושר והמחצבים הקיימים במדינה הינם פי כמה וכמה מונים לאלו הנמצאים בסין. הנוף העשיר במדינה וסמליו שאחד מהם "הר השולחן" בקייפטאון זה עתה נבחר לאחד מפלאי עולם – ו"חלון האלוהים" אותה תצפית ששמה רק יכול להעלות לנו אסוציאציות לגביי הנוף המדהים הנשקף באזור זה – התצורות הגאולוגיות המושלמות שהטבע יצר. עולם החיות והטבע בשמורות הפרטיות והסיורים בתוך השמורות עם הפקחים ורכביי השטח שייתכן ומאחורי הסבך מסתתר אריה או פנתר או ג'ירפה משקיפה ממעל…

מסלול הטיול

יום 1 | ת"א – יוהנסבורג Johannesburg - קייפטאון Cape Town

ניפגש בשדה התעופה לטיסת אל על ישירה ליוהנסבורג, דרום אפריקה. לאחר הנחיתה וסידורים פורמליים נמשיך בטיסה לקייפטאון. העברה לבית המלון.
לינה בקייפטאון.

יום 2 | קייפטאון– הרובע המלאי Malay Quarter ‬‏ - נתיב היין - Stellenbosch

את היום נקדיש לקייפטאון עיר שנחשבת בעיני רבים ליפה בעולם. הר השולחן הניצב מעל העיר וצופה אל המפרץ היפהפה של העיר. המרינה של העיר בעלת החנויות הרבות ומקומות הבילוי הופכים את העיר למקום האהוב על תיירים מכל העולם. נעלה לביקור בהר השולחן, ישובים ברכבל לתצפית פנורמית אל קייפטאון והאזור (מותנה במזג האויר). נמשיך לגני הפרלמנט. הרובע המלאי – רובע ייחודי עם מראה צבעוני ומלא חיים. במחצית השנייה של היום נצא ונכיר את עולם היין של סטנלבוש. נגיע לביקור מקסים ביקב באחת מהאחוזות הפרטיות, נוכל לראות, להתרשם ולטעום מן התוצרת המקומית.
בתום היום נחזור למלוננו בקייפטאון.

יום 3 | קייפטאון– כף התקווה הטובה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בכף התקווה הטובה. נגיע עד נקודת "הקייפ פויינט" בה נפגשים 2 זרמי האוקיינוס, האוקיינוס ההודי והאוקיינוס האטלנטי. ניסע ב"מייל הזהב" בו נשקף נופו של האוקיינוס אל מולו של הר השולחן המרשים עד לפסגת צ'פמן. דרך זו ברובה נחצבה בהר והנופים הנגלים בנסיעה הם היא מהמרשימים בדרום אפריקה. בהמשך דרכנו בדרך נראה עיירות ציוריות אשר שוכנות במפרצים לאורך הדרך. עד להגעתנו לשמורת הקייפ. נסייר בשמורה המאכלסת זנים רבים של חיות וצמחים. בתום הסיור נחזור בנסיעה לקייפטאון בדרך נעצור לביקור במושבת הפינגווינים השוכנת בחוף בולדרס.
בתום היום נחזור למלוננו בקייפטאון.

יום 4 | נתיב הגנים Gardenroute – מערת הנטיפים קנגו Cango Caves - אודסהורן Oudtshoorn

היום ניסע מזרחה לנתיב הגנים המפורסם, הנמצא בחלקו הדרומי של מחוז ווסטרן קייפ (Western Cape). הדרך נמשכת מחופי סטיל ביי (Still Bay) במערב ועד לפלטנברג ביי (Plettenberg Bay) במזרח, ומוליכה את המטייל לחופו של האוקיינוס ההודי ורק מעט פנימה, אל תוך היבשת. את הגבול הצפוני של רצועת החוף היפה יוצרות שרשרות ההרים הגבוהות של אוטֶניקוּאה (Outeniqua) וציציקאמה (Tsitsikamma), המתנשאות לגבהים של 1,000 עד 1,700 מטר. נגיע לאודסהורן הידועה בשם "ירושלים הקטנה". נבקר בחוות יענים שגידולם היווה את אחד ממקורות הפרנסה של היהודים בסוף המאה ה-19. ארוחת צהרים בחוות היענים, הזדמנות נהדרת לטעום בשר יענים לאחר מכן נבקר במערת הנטיפים הידועה קנגו אחד מפלאי הטבע היפים בעולם.
לינה באודסהורן.

יום 5 | חוות קנגו Cango Wildlife Ranch– שייט בלגונת נייזנה Knysna Lagoon‬‏

עם בוקר נצא לטיול באזור אודסהורן. נבקר בחוות קנגו. חווה של חיות טרף נדירות כגון: אריה לבן, טיגריס, יגואר, נמרים ועוד… נמשיך בנסיעה אל ליבו של נתיב הגנים והאזור הנחשב ליפה ביותר בנתיב: אזור "נייזנה". בדרכנו ניסע דרך הרי האוטניקואה, ולאורך חופי האוקיאנוס ההודי בואכה נייזנה המוקפת בצמחייה ירוקה. נצא בשייט לביקור בשמורת "Featherbed"(מיטת הנוצות). שמורת טבע יפייפיה הצופה על מפרץ מרשים. לעת ערב נגיע לבית המלון ללינה.
לינה בנייזנה.

יום 6 | מפרץ פלטנברג Plettenberg Bay – יער הצסיסיקמה Tsitsikamma Forest– יוהנסבורג Johannesburg

לאחר ארוחת הבוקר נמשיך מזרחה לעיירת נופש השוכנת במפרץ פלטנברג. נמשיך לביקור בשמורת הטבע של יער הצסיסיקאמה, השוכנת לחופי האוקיאנוס ההודי, על שפך נהר הסערות. יער עתיק זה הוא ביתם של עצים רבים המוגנים על ידי המדינה. נטייל בשמורה המרהיבה דרך היער הקסום ולאורך הנופים של הנהר היפה. נמשיך בנסיעתנו ובשעות אחרי הצהריים נגיע לפורט אליזבט, משם נטוס ליוהנסבורג. עם הנחיתה ביוהנסבורג העברה לבית מלון סמוך לשדה התעופה.

יום 7 | יוהנסבורג – "חלון האלוהים" God's Window – שלושת הראנדולים Three Rondavels – בורות המזל Bouke's Luck Potholes – ממפולנגה Mpumalanga

לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל קניון נהר " Blyde River" שהוא הקניון השלישי בגודלו בעולם. לקראת הצהריים נגיע למצפור הידוע בשם "חלון האלוהים". זוהי נקודת תצפית בגובה של כ-1800 מטר שמראה לנו נופים עצרי נשימה של נופים ירוקים. בהמשך, נבקר בבורות המזל של בורקה אשר נוצרו מחלחול המים לסלעים ויצרו בורות ספירליים בעומק של עד 6 מטרים. נמשיך את סיורנו בקניון ונראה גם את שלושת הראנדולים סלעים אשר צורתם מזכירה בקתות עץ. בשעות הערב נגיע למלוננו. לינה באזור.

יום 8 | ספארי בשמורת קרוגר Kruger National Park

את היום נקדיש לסיור ברכבים פתוחים בשמורת קרוגר אשר גודלה כגודל מדינת ישראל. שמורת קרוגר היא משמורות הטבע הידועות בעולם. בשמורה נתור אחר חיות בר במרחב המחיה הטבעי שלהם. נקווה לראות  אריות, פילים, באפלו, קרנפים ועוד מהמגוון הרב של חיות הבר הייחודיות לאזור. הסיור בשמורה יערך ברכבי שטח פתוחים לתצפית טובה יותר על חיות הפרא. ארוחת ערב במלון ולינה באזור.

יום 9-10 | שמורת קרוגר Kruger National Park – מעבר ומפלי לונג תום Lone Creek Pass & Falls – יוהנסבורג – ת"א

לאחר ארוחת הבוקר ניסע מערבה לכיוון יוהנסבורג. ניסע דרך מעבר ההרים לונג תום ונבקר בעיירה סאבי  שם נצפה על מפל לון קריק מהמפלים היפים והמפורסמים בדרום אפריקה. המפל מתנא לגובה של כ-70 מטר  והוא הוכרז כאתר לאומי. נמשיך בנסיעתנו  דרך דרכים פנורמיות עם נופים ירוקים יערות ונהרות. לאחר ההגעה ליוהנסבורג (במידה והזמן יאפשר) נצא לסיור הכרות עם העיר הגדולה ובתום הסיור העברה לשדה התעופה לטיסת לילה לת"א בה ננחת למחרת.


לפרטים נוספים ויצירת קשר

אני מעוניין לקבל עדכונים ומבצעים למייל

תאריכים ומחירון

טרם נקבעו תאריכי יציאה לטיול זה.

 • אדם בחדר יחיד 400 $
 • הנחת ילד עד גיל 12- 300 $ (אין חדרי טריפל)
 • כלכלה: לינה וארוחת בוקר + 4 ארוחות נוספות
 • המחיר כולל: מיסי נמל היטל דלק, סיורים וביקורים כולל דמי כניסה כמפורט בתכנית הטיול, אוטובוס צמוד מפואר וממוזג, טיפים לנותני השירותים בחו"ל.
 • המחיר אינו כולל: ביטוח רפואי וכבודה, דמי סבלות או הוצאות אישיות , טיפ למדריך הישראלי
 • מסלול הטיול עלול להתהפך בהתאם לאילוצים וזמינות הטיסות והמלונות
 • חברת כרמל שומרת לעצמה את הזכות לשנות את המדריך והמלון בהתאם לצרכי ואילוצי החברה
 • החל מספטמבר 2016 הרשויות הדרום אפריקאיות דורשות מכלל התיירים להגיע עם דרכון ביומטרי או דרכון רגיל ללא שום שינוי ידני (דרכונים עם הארכות סטיקר או שינוי שם לא יתקבלו). כמו כן ישנה חובה להגיע עם מינימום 2 דפים ריקים ליעד
 • נוסעים הטסים עם קטינים עד גיל 18 צריכים להגיע ליעד עם מסמכים נוספים. אנא צרו קשר עם מוקד ההזמנות שלנו לקבלת הפרטים המדוייקים לכל מקרה
Print Friendly, PDF & Email

תמונות ומפה

המומלצים שלנו

לפלנד, מולדתו של העם הלאפי. חבל ארץ המשתרע על פני ארבע מדינות בצפון אירופה: פינלנד, שבדיה, נורבגיה ורוסיה. "המסע…
החל מ:
סרי לנקה או בשמה הקדום – ציילון, מהמקומות הבודדים במזרח שבהם עדיין ניתן ליהנות מעולם החי הבראשיתי ללא…
החל מ: 1495 $
גביע העולם בכדורגל שנערך בדרום אפריקה ב 2010 הראה לנו שדרום אפריקה אינה מה שרובנו חושבים. מוזר לחשוב…
החל מ: 1995 $
מצא את החופשה שלך
טיולים מאורגנים
 
חבילות ונופשונים