טיולים לנוסע העצמאי לאקוודור

שוכנת על קו המשווה, שהעניק לה את שמה. המדינה הקטנה מפורסמת בזכות איי גלאפגוס השוכנים בסמוך, ומהווים בית לכמה ממיני החיות והצמחים הנדירים בעולם. כמו מדינות לטיניות אחרות, מתאפיינת גם אקוודור בשילוב תרבותי של יסודות מקומיים אינדיאניים, הגירה אירופית וצאצאי העבדים השחורים מאפריקה.
 
אקוודור היא הקטנה במדינות האנדים והנוחה ביותר לטיול. בירתה קיטו, ששמרה היטב על סגנונה הקולוניאלי, שוכנת בהרים במרכז המדינה, וממנה קל לנסוע לכל מקום כמעט ברחבי המדינה. מחוץ לקיטו, מציעה אקוודור כפרים מסורתיים, שווקים אינדיאניים ססגוניים, יערות גשם סבוכים, הרי געש אדירים, אגמים, מפלים ומעיינות חמים.
 
העונה:
 
החודשים המומלצים ביותר לטייל באקוודור הינם ינואר עד מאי. למרות שאפשר לבקר באקוודור כל השנה בשל קרבתה לקו המשווה.
 
966 ק"מ מחופי אקוודור ניצבת קבוצת איי גלפאגוס. האיים מאפשרים למטיילים בהם מפגש קרוב עם הטבע. מה שהופך את המפגש לאחד המעניינים בעולם הוא העובדה כי בעלי החיים על האיים חיו במשך מאות אלפי שנים ללא טורפים, שמשום מה לא התפתחו על איים אלו, ולכן הם חסרי כל פחד, כולל פחד מבני אדם.
 
המבקרים מסיירים בין האיים, כשבעלי החיים פשוט מתעלמים מנוכחותם, כך שניתן ללמוד עליהם מקרוב, והזדמנויות הצילום פשוט לא נגמרות. אין צורך להתחבא – הכל נעשה באור יום. האיים כוללים 13 איים גדולים, 6 איים קטנים ומעל 40 איים זעירים. האי המרכזי הוא סנטה-קרוז, ובו העיירה המרכזית פורטו אייורה (Puerto Ayora) .. ארגון אונסק"ו הכריז בשנת 1978 על איי גלפאגוס כעל אתר מורשת עולמית.
 
העונה:
 
באיי גלפגוס אפשר לבקר כל השנה.
 
העונה הבוערת – אמצע יוני – תחילת ספטמבר , ומאמצע דצמבר – אמצע ינואר
 
בחודשים דצמבר – מאי , הטמפרטורה של המים חמה יותר והים רגוע. עלולים להיות ממטרים מקומיים, אך במרבית היום שימשי, זוהי עונה שבה הכל ירוק יותר ופורח יותר.
 
בחודשים יוני – נובמבר , הטמפרטורה קרירה יותר, וכמו כן טמפרטורת המים. בתקופה זו האלבטרוסים מגיעים לאי אספניולה, ופינגווינים רבים, זוהי עונת ההזדווגות של ציפורי: blue-footed boobies, הים עשוי להיות מעט גבוה בתקופה זו.
 

נציגת כרמל תיירות כאן בשבילכם לכל שאלה: נורית דובדבני

ניסיון מקצועי:
 
החלה את דרכה בענף התיירות ב- 1984 בחברה הגאוגרפית. במהלך השנים התנסתה במגוון תפקידי ניהול ותפעול, תוך טיולים רבים מסביב לעולם והיכרות בלתי אמצעית עם היעדים השונים, בעיקר ביבשת אסיה. משנת 2004, משמשת כאחראית אופרציה לטיולי המזרח הרחוק לנוסע העצמאי, במסגרת מומחיותה ב -"תפירה אישית" של הטיולים המגוונים.
 
השכלה: 
 
בוגרת לימודי ספרות משווה והיסטוריה כללית, בעלת תעודת מומחה לנסיעות של משרד התיירות

טיולים מאורגנים למזרח הרחוק

טיולים מאורגנים להודו

טיולים מאורגנים לגואה

$1,695 מחיר לאדם בהרכב שני מבוגרים
הזמן
מאורגן קוצ`ין גואה 2

06/10/19 - 16/10/19 חצי פנסיון
אישור מיידי

טיולים מאורגנים לתאילנד

טיולים מאורגנים להונג קונג ודרום סין

$1,395 מחיר לאדם בהרכב שני מבוגרים
הזמן
הונג קונג ודרום סין

15/10/19 - 23/10/19 ארוחת בוקר
אישור מיידי

טיולים מאורגנים להונג קונג ודרום סין

טיולים מאורגנים להונג קונג ודרום סין

$1,995 מחיר לאדם בהרכב שני מבוגרים
הזמן
טאיוואן הונג קונג ומקאו

12/1/20 - 20/1/20 חצי פנסיון