טיולים לנוסע העצמאי לסין

המעצמה הסינית חובקת בתוכה היסטוריה מרתקת רבת שנים אותה אפשר לגלות באתרים החשובים כמו החומה הסינית או העיר האסורה אשר מספרת סיפור של תרבות שונה ומיוחדת. המקדשים המגוונים והשווקים הצבעוניים. מופעי קונג פו ואומנויות לחימה שונות אשר ישאירו את הצופים פעורי פה וחיי רחוב, בערים ובכפרים, אשר לא ניתן לראות ולחוש בשום מקום אחר בעולם.
לסין אפשר לחזור אין סוף פעמים ולגלות כל פעם מקום חדש, מנהגים אחרים, אוכל מעניין, נופים נפלאים, אוכלוסייה שונה, עיר נוספת או מראות חדשים בעונות השנה המתחלפות.
 
מתי לנסוע:
בקיץ אפשר ליהנות ממזג אוויר נעים וקריר במערב סין, בחורף משלג קל בבייגי'ן ומפסטיבל פסלי קרח ושלג בחרבין אשר בצפון סין שם הטמפרטורות מגיעות אל מינוס 20 מעלות ואף פחות וממזג אוויר נוח בדרום המדינה. באביב פריחה עוצרת נשימה ממלאת את רחובות הערים, הפארקים ושמורות הטבע ועלי שלכת צובעים את כל אלו בסתיו.
 
 

נציגת כרמל תיירות כאן בשבילכם לכל שאלה: נורית דובדבני

ניסיון מקצועי:
 
החלה את דרכה בענף התיירות ב- 1984 בחברה הגאוגרפית. במהלך השנים התנסתה במגוון תפקידי ניהול ותפעול, תוך טיולים רבים מסביב לעולם והיכרות בלתי אמצעית עם היעדים השונים, בעיקר ביבשת אסיה. משנת 2004, משמשת כאחראית אופרציה לטיולי המזרח הרחוק לנוסע העצמאי, במסגרת מומחיותה ב -"תפירה אישית" של הטיולים המגוונים.
 
השכלה: 
 
בוגרת לימודי ספרות משווה והיסטוריה כללית, בעלת תעודת מומחה לנסיעות של משרד התיירות

טיולים מאורגנים למזרח הרחוק

טיולים מאורגנים לגואה

טיולים מאורגנים לגואה

$1,695 מחיר לאדם בהרכב שני מבוגרים
הזמן
מאורגן קוצ`ין גואה 2

06/10/19 - 16/10/19 חצי פנסיון
אישור מיידי

טיולים מאורגנים לגואה

טיולים מאורגנים לגואה

$1,295 מחיר לאדם בהרכב שני מבוגרים
הזמן
דרום הודו - קוצ`ין וקרלה

27/10/19 - 04/11/19 חצי פנסיון
אישור מיידי

טיולים מאורגנים לגואה

טיולים מאורגנים לגואה

$1,495 מחיר לאדם בהרכב שני מבוגרים
הזמן
דרום הודו - קוצ`ין וקרלה

01/12/19 - 09/12/19 חצי פנסיון