טיולים לנוסע העצמאי לקמבודיה

טבורה של דרום מזרח אסיה, מהמאה ה- 8 ועד למאה ה- 12, היתה ממלכת החמר, ששכנה באזור, שכיום מתקרא סיאם ריפ. המקום ננטש אחרי מלחמות רבות עם שקיעתה של הממלכה האדירה, שהקרינה לא רק על המדינות הקרובות אליה עד לאיים רחוקים כיאווה, סומטרה ובאלי. בסיאם ריפ נמצאים כיום אולי המקדשים הגדולים והמרשימים ביותר בעולם הפן-בודהיסטי, למרות השנים שעברו והג'ונגל שכיסה את רוב רובם של המקדשים, עם הגעתם של הצרפתים והפיכתה של קמבודיה לחלק מהאימפריה הצרפתית בדרום מזרח אסיה החל שיקומם. השיקום נפסק מ- 1976 עם תפיסת השלטון ע"י הקמר רוג', אח"כ בזמן השליטה הוייטנאמית בקמבודיה ומלחמת האזרחים שהתחוללה שם, המקום למעשה ננטש למשך כ- 20 שנה.

רק מ- 1996 החלו להגיע תיירים לאזור. מקדשי אנגקור הרבים – ערכם הדתי והאומנותי ויופיים המרהיב הפכו אותם לאחד מאתרי המופת של מזרח – אסיה וליעד האטרקטיבי ביותר בקמבודיה. למעלה מ- 100 מקדשים, ארמונות ומבנים המשתרעים על פני עשרות קילומטרים רבועים, מוקפים בצמחיה עבותה ותעלות מים. העיר אנגקור, בירתם של מלכי החמר, שגשגה בין המאות ה-9 וה-13 – אז נבנו המונומנטים שלה – ואחר-כך דעכה ונעלמה. במשך מאות שנים נחשבה העיר האבודה, לאגדה דמיונית ורק במאה ה-19 נחשפה מחדש על-ידי חוקר צרפתי. הסתבר שאוצרותיה של אנגקור עולים על כל דמיון.
 
עונה מומלצת:
נובמבר עד אפריל
 

נציגת כרמל תיירות כאן בשבילכם לכל שאלה: נורית דובדבני

ניסיון מקצועי:
 
החלה את דרכה בענף התיירות ב- 1984 בחברה הגאוגרפית. במהלך השנים התנסתה במגוון תפקידי ניהול ותפעול, תוך טיולים רבים מסביב לעולם והיכרות בלתי אמצעית עם היעדים השונים, בעיקר ביבשת אסיה. משנת 2004, משמשת כאחראית אופרציה לטיולי המזרח הרחוק לנוסע העצמאי, במסגרת מומחיותה ב -"תפירה אישית" של הטיולים המגוונים.
 
השכלה: 
 
בוגרת לימודי ספרות משווה והיסטוריה כללית, בעלת תעודת מומחה לנסיעות של משרד התיירות

טיולים מאורגנים למזרח הרחוק

טיולים מאורגנים לטאיוואן הונג קונג ומקאו

טיולים מאורגנים לטאיוואן הונג קונג ומקאו

$1,995 מחיר לאדם בהרכב שני מבוגרים
הזמן
טאיוואן הונג קונג ומקאו

12/1/20 - 20/1/20 חצי פנסיון

טיולים מאורגנים לגואה

טיולים מאורגנים לגואה

$1,695 מחיר לאדם בהרכב שני מבוגרים
הזמן
מאורגן קוצ`ין גואה 2

06/10/19 - 16/10/19 חצי פנסיון
אישור מיידי

טיולים מאורגנים לטאיוואן הונג קונג ומקאו

טיולים מאורגנים לטאיוואן הונג קונג ומקאו

$1,395 מחיר לאדם בהרכב שני מבוגרים
הזמן
הונג קונג ודרום סין

15/10/19 - 23/10/19 ארוחת בוקר
אישור מיידי