אודות החברה

כרמל תיירות – הצוות שלנו

כרמל תיירות – פרופיל חברה

חברת כרמל תיירות, מסיטונאיות התיירות המובילות בישראל, נוסדה בשנת 1997. החברה מספקת מגוון רחב של מוצרים ושירותי תיירות לרחבי העולם.
כרמל תיירות היא חברה בת של קבוצת סיגנל טורס, אחת מחמש החברות המובילות בישראל, שנוסדה בשנת 1977. כרמל תיירות מתמחה במתן שירותי נסיעות ותיירות מקיפים למגזר העסקי ולמגזר הפרטי, לרבות שירותי ניהול נסיעות ושירותי פנאי ונופש.

כרמל תיירות מונה כ־40 עובדים, ומחזור המכירות השנתי שלה מוערך במעל 150 מיליון ₪.

צוות הניהול

יגאל אבני – מנכ"ל החברה
בעל ניסיון של מעל 18 שנים בענף התיירות היוצאת, שימש במגוון תפקידי ניהול בכירים בחברות המובילות והידועות בענף. בתפקידיו השונים התמחה בפיתוח עסקי ובפיתוח מוצרים חדשניים, לרבות בפתיחה מסחרית של יעדים חדשים בעבור שוק התיירות היוצאת בישראל (זנזיבר, מלטה, גאורגיה ועוד).

רויטל לירון – סמנכ"ל תפעול
עובדת בכרמל תיירות מעל 20 שנה. במסגרת תפקידה אחראית לניהול כל היבטי התפעול הפנימי של החברה, לרבות תהליכי העבודה השוטפים שלה והממשקים שבין המחלקות השונות.

שגית קליינר – סמנכ"ל שיווק ומכירות
בעלת ניסיון מגוון בחטיבות השיווק והמכירה של כמה מהחברות והארגונים המובילים במשק (החברה המרכזית למשקאות קלים, המרכז האקדמי הבינתחומי בהרצליה ועוד). מנהלת את כל היבטי השיווק והמכירות של כרמל תיירות – מיתוג, פרסום, שיווק דיגיטלי, יח"צ וקידום מכירות למגזרים מפולחים.

מיטל שפיר – סמנכ"ל אופרציה ותעופה
בעלת ניסיון רב בניהול מערכות אופרציה ותעופה מורכבות וגדולות. מרכזת את כל תחום תפעול המוצרים, רכש הספקים (קרקע ותעופה), ניהול המלאי, ניהול הסיכונים וניהול התשואה של החברה.

כמה המוצרים המיוחדים שכרמל תיירות מציעה

זנזיבר
טיסות ישירות לאי התבלינים
מתי? לאורך כל השנה
חבילות נופש במגוון גדול של בתי מלון, טיולים מאורגנים בזנזיבר וטיולי ספארי בטנזניה המשולבים בנופש בזנזיבר.

איי סיישל
טיסות ישירות בחגים אל "גן העדן האבוד".
מתי? בתקופות החגים
חבילות מגוונות של נופש יוקרתי במבחר גדול של בתי מלון חלומיים. כל החבילות כוללות גם אופציות לשדרוגים ולתוספות מפנקות, כגון טיסות פרטיות, רכבי אח"ם (VIP) ועוד.

ספארי בטנזניה
טיסות ישירות לקילימנג'רו
מתי? חופשת הפסח, באוגוסט, בחגי תשרי ובחנוכה
טיולי ספארי בשמורות הטבע המפורסמות בעולם ובמקומות האקזוטיים בטנזניה.

טנריף – אי השמש הנצחית
טיסות ישירות לטנריף
מתי? קרנבל פברואר, פסח, אוגוסט, חגי תשרי.
טיולים מאורגנים וחבילות נופש באי הגעשי המופלא בעל הנופים הקסומים והמגוונים.

"צלילי כרמל"
טיולים מאורגנים בדגש על מוזיקה ליעדים האלה:
רומא, מדריד, אמסטרדם, פראג, לייפציג ברלין ועוד. את הטיולים מלווים מדריכים שתחום התמחותם והשכלתם האקדמית הוא מוזיקה, והם כוללים השתתפות פעילה בפסטיבלים ידועי שם וביקורים במוסדות מוזיקה מפורסמים.

בנוסף, כרמל תיירות מארגנת ומשווקת טיולים מאורגנים ומסלולים בתפירה אישית לנוסע העצמאי, המאופיינים בתכנון קפדני, ברמת הדרכה גבוהה ובימים מלאים וגדושים בפעילות. יעדי הטיולים של כרמל תיירות מכסים את כל קצוות הגלובוס:

אירופה – פורטוגל, סקנדינביה, אירלנד, היער השחור ועוד
אפריקה – טנזניה, דרום אפריקה, מרוקו ועוד
אסיה – סין, הונג קונג, טאיוואן, סרי לנקה, האיים המלדיבים, הודו, וייטנאם, קמבודיה, הפיליפינים ועוד
אמריקה – אלסקה, ארה"ב, ברזיל, ארגנטינה, מקסיקו, גוואטמלה ועוד

קבוצות סגורות וטיולי תמריץ

לכרמל תיירות מחלקה מיוחדת המתמחה בארגון טיולים מאורגנים ב"תפירה" אישית, טיולי תמריץ וחבילות נופש לקבוצות, לארגונים ולמוסדות שונים.
בחברה המעוניינת לתמרץ את סוכני המכירות שלה, ארגון שמבקש להפיק סמינרים להעשרת הידע של עובדיו, קבוצה הומוגנית של חברים שמעוניינת לחוות יחד טיול מאורגן ביעד אקזוטי – לכל אלה ועוד מחלקת הקבוצות של כרמל תיירות תתכנן ותוציא אל הפועל את הפעילות המבוקשת, האיכותית והחווייתית ביותר, בהתאם להגדרותיו והכוונותיו של הלקוח.

בתי מלון – לסוכני נסיעות, לאנשי עסקים ולקהל הרחב

כרמל תיירות משווקת ומוכרת מדי שנה מאות אלפי לינות בחדרי בתי מלון, מכל הסוגים והקטגוריות בכל רחבי העולם.
לצורך כך עושה כרמל תיירות שימוש בפלטפורמה טכנולוגית בלעדית שפיתחה המתבססת על הסכמי רכש מסחריים עם ספקי החדרים הגדולים והמובילים בעולם.

כרמל תיירות מתמחה במתן פתרונות לאנשי עסקים המבקרים בתערוכות ובירידים ברחבי העולם. ביקור בתערוכות ובירידים עשוי להיות אתגר לקבוצות וליחידים כאחד – אם בשל לוחות הזמנים הצפופים, מיקום התערוכה ואם בשל הצורך ברישום מוקדם. צוות המומחים של כרמל תיירות מספק פתרונות מקצועיים לארגון הנסיעה והביקור על כל היבטיו.

בין לקוחותינו:
חברת הביטוח איילון, חברת הביטוח הראל, בית ההשקעות מיטב ד"ש, הבנק הבינלאומי, בנק אוצר החייל, בנק הפועלים, בנק דיסקונט, התעשייה האווירית, אלביט, משרד הבטחון, ארגוני עובדים, עמותות ועוד

על קבוצת "סיגנל טורס"

מעסיקה כיום מעל 220 עובדים, ב- 15 סניפי החברה הפרוסים ברחבי הארץ (כולל שלוחות IN HOUSE בחברות עסקיות).
סיגנל טורס מספקת שירותי נסיעות ותיירות עבור למעלה מ- 600 חברות וארגונים במשק כאשר התמחותה המרכזית הינה המגזר העסקי. סיגנל טורס בעלת יכולת התמודדות עם הצרכים המיוחדים של הלקוח העסקי, לצד ייעוץ מקצועי, כושר ביצוע גבוה וטיפול מהיר במצבים משתנים המצריכים תגובה מיידית, תוך שימוש במערכות טכנולוגיה מתקדמות.
לחברה, שלוחה בנמל התעופה בן גוריון, הנותנת מענה חירום ללקוחות במהלך שהייתם בארץ ובחו"ל בשיחת חינם – במשך שעות הלילה,
חגים וסופי שבוע.
בנוסף לכרמל, לסיגנל טורס מספר חברות בת: "איזי גו תיירות ונופש ישיר'", "איזי טרוול'", "איזיגו אירועים ונופש קבוצות".