נופש משפחתי בחבל טירול וזלצבורג

אזור האגמים הסובב את זלצבורג, יחד עם חבל טירול, מציגים אפשרויות נפלאות לחופשה משפחתית אידיאלית: שילוב מנצח של אתרים מגוונים ואטרקציות לילדים, נערים ומבוגרים עם אפשרויות לינה מתאימות ונוחות- כפרי נופש, דירות וחוות- בלב האזור שמהן ניתן להגיע בטיול של יום לכל אתר ואתר:
מפלי קרימלר, קרחון הgrossglockner, מערות הקרח ומכרות המלח, אגמים יפהפיים, פסגות מושלגות, פארק הצבאים ועולם המים, גני שעשועים, רכבלים, רכבות הרים, מסלולים אתגריים,
מגלשות הרים, טירות עתיקות; אטרקציות "עירוניות" בזלצבורג ואינסברוק כגון מוזיאונים מגוונים: מוזאון נשק במצודה , מוזאון מיניאטורות, מוזאון פעמונים, ביתו של מוצרט, עולם הקריסטלים של סברובסקי, ולצד כל אלה, לאורך כל הדרך – מטעמים אוסטריים מסורתיים
ומאפים מופלאים. ובמהלך הקיץ מתקיימים באזור פסטיבלים ואירועי חוצות רבים.
מעבר לכך ובמרחק נסיעה קצר נמצא חבל בוואריה הגרמני. האזור שמסביב למינכן שופע גם הוא
אתרי חובה כגון – פארק המים "אלפמארה", קן הנשרים, הטירה של "לודוויג המשוגע", פארק הסרטים של בוואריה, פארק פליימוביל ועוד.
בכל האזור תמצאו תמיד גינות שעשועים עם מתקנים לילדים, התייחסות מיוחדת לילדים בכל אתר ומתקנים מותאמים במסעדות ובמקומות הלינה. במקומות רבים זוכים הילדים להפחתה ניכרת בדמי הכניסה.
החבילות המשפחתיות כוללות לינה בדירות נופש הממוקמות היטב לצרכי טיולים יומיים
או בחוות חקלאיות שמציעות, יחד עם יחידות משפחתיות בגדלים שונים, מאובזרות ונוחות, גם אפשרות לקחת חלק בפעילות החווה- חליבה, יצור גבינות ועוד, כמו גם פינות ליטוף, רכיבה על סוסים וכיו"ב- ערך מוסף חווייתי ומגבש לכל משפחה.
החבילה המשפחתית כוללת:
טיסות למינכן
רכב לכל התקופה בהתאם לגודל המשפחה
לינה לכל התקופה בדירת נופש, כפר נופש או חווה
לפרטים נוספים :
מחלקת הנוסע העצמאי : 03645332, 036453321