טיול מאורגן לטאיוואן – כולל שייט יוקרתי ליפן
Print Friendly, PDF & Email

טיול מאורגן לטאיוואן – כולל שייט יוקרתי ליפן

9 ימים | - חצי פנסיון | מחיר לאדם בחדר זוגי החל מ - 2395 $
 • סיורים בעיר הבירה של טאיוואן, טאיפיי
 • ביקור בפארק ייליו
 • ביקור בכפר שיופן
 • מפרץ שני הצבעים
 • פארק יאנגמינגשאן
 • ביקור במוזיאון הארמון הלאומי בטאיפיי
 • טיול באגם אלף האיים
 • שייט יוקרתי ליפן באונייה SuperStar Aquarius
 • סיור יום לאי אישיגאקי
 • הפארק הלאומי טרוקו
 • טיסות אל על ישירות

מסע מרתק אל המובילה מבין מדינות "הנמרים האסייתיים", אי המדינה – טאיוואן, לצד "טעימה" מפנקת מיפן.
טיול בטאיוואן, כמוהו כמסע בכמוסת זמן. מדינת אי החובקת את עברה, ומאמצת חדשנות. לאורך הטיול, נשלב סיורים בין טבע פראי לערי ענק מודרניות, בין דרכי עפר וחקלאות מסורתית לרכבות המאתגרות את חוקי הפיזיקה במהירויותיהן המסחררות. לצד הטכנולוגיה והמודרניזציה המואצת, ניתן למצוא בטאיוואן שורשים עמוקים לעבר ולמסורת, שרשראות ערים הומות אדם בנויות לרגלי ההרים, והיסטוריה של מאבקים, פלישות והשפעות הדדיות. השורשים הסיניים חדרו לכל תחומי החיים של התרבות הטיוואנית – אופרה, מוסיקה, אמנויות לחימה וריפוי, מאכלים, כללי נימוסין ושלל פנים רבות ונוספות של חיי המקום. במהלך הטיול, נשלב שייט יוקרתי באונייה מפוארת, שיביא אותנו אל איי אוקינאווה שבדרום יפן, על שלל הסיפורים ההיסטוריים והמרתקים שלהם.

מסלול הטיול

יום 1+2 | תל אביב – הונג קונג (Hong Kong) – טאיפיי (Taipei)

ניפגש בשדה התעופה ונצא בטיסת אל על ישירה מתל-אביב להונג קונג. ננחת על שדה תעופה שהוא אתר בפני עצמו – שדה הבנוי על הים, נחליף מטוס ונמשיך לטיסת ההמשך לטאיפיי, בירת טאיוואן. לאחר הנחיתה נמשיך לבית המלון, ונראה את אורותיה הזוהרים של העיר הנוצצת, מבליחים בחשכה בעת שנאכל ארוחת ערב בסגנון מקומי. נסיים את יומנו בבית המלון.
לינה בטאיפיי.

יום 3 | טיול יום לקו החוף הצפוני – פארק ייליו (Yehliu) - שיופן (Chiufen) – מפרץ שני הצבעים (Bay of Two Colors) – שייט ליפן

לאחר ארוחת הבוקר נעזוב את העיר ונצא אל אחת הנקודות היפות ביותר בטאיוואן, הפארק הגיאוגרפי ייליו. הפארק מציע נופים עוצריי נשימה המשלבים את מראות האוקיינוס השקט יחד עם תופעת טבע ייחודית של צוקים מאבן חול שגולפו ברוח והמפורסם שבהם בדמות אישה. נמשיך לביקור בכפר שיופן אשר נחבא במורדות ההר ומכותר על ידי מפרצים יפהפיים. הכפר נראה כלקוח מעולמה של יפן ונראה בו בתים בסגנון יפני וסמטאות ציוריות, צרות ונפתלות. נמשיך בטיול לאורך חופה הצפוני של טאיוואן, המאופיין בתצורות סלע שפוסלו וחורצו ברוחות המקום עד למפרץ שני הצבעים. מפרץ שנצבע מפעילותו של מכרה זהב ישן והפך לפלטה שלמה של צבעים. נראה את המפל המוזהב ושלל תצורות נוף שפוסלו ברוח ובשעות הערב נצא בחזרה לעבר העיר, לא לפני שנבקר בפארק צ'ונג צ'אנג ובו פסל הבודהה הענק המעטר את קו הנוף. בתום הסיור נמשיך לכיוון הנמל בו נעלה על אניית הקרוז SuperStar Aquarius עליה נשהה בימים הקרובים. נאכל ארוחת ערב ונראה את קו מתרחק החוף בדרכנו ליפן.
לינה על סיפון האנייה, בתאים חיצוניים עם חלון לאוקיאנוס.

יום 4 | יום שייט – סיור יום לאי אישיגאקי (Ishigaki)

לאחר ארוחת הבוקר, נתעורר ליום ים בדרכנו לארכיפלג הדרומי של יפן. בדרכנו לנמלו של האי – אישיגאקי. אחד מהאיים הטרופיים עם מי הטורקיז הצלולים, אשר שימשו במה לקרבות אכזריים במלחמת העולם השנייה, באזור אוקינאווה ואיוג'ימה. מאורעות אלה, אינם נזכרים כיום בחופים הזהובים, בשמורות האלמוגים, ביערות העד ובאווירת הנופש ששורה בכל מקום. נצא לסיור באי, נראה את הנמל הגדול, את הכפרים המקומיים – נקבל הצצה לחיי הכפר של יפן בינות לנופי האיים, ובתום הסיור נשוב לאנייה לארוחת ערב ולהמשך השייט.
לינה על סיפון האנייה, בתאים חיצוניים עם חלון לאוקיאנוס.

יום 5 | יום שייט – טאיפיי

לאחר ארוחת הבוקר, נתעורר ליום שייט בדרכנו חזרה לטאיוואן. במהלך היום נוכל ליהנות מן הנפלאות שמציעות אניות השייט המודרניות, החל במסעדות, מתקני ספא, ברכות, קזינו ומרכזי קניות. כל אחד יוכל למצוא את תחביביו או לשבת עם ספר מול הנופים העוברים מנגד. בשעות אחר הצהרים נגיע לנמל קילונג, ניפרד מהאנייה ונצא לעבר המלון בו נישן בימים הבאים.

יום 6 | פארק יאנגמינגשאן (Yangmingshan) – ארמון המוזיאון הלאומי – דאנשואי (Danshui)

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור פנורמי בסביבותיה של העיר טייפה, בו נראה את הנוף העוטף אותה מכל עבר, נהרות, יערות והרים. נפתח בביקור בפארק יאנגמינגשאן המהווה חלק מן היערות המקיפים את העיר ונצא בו לטיול רגלי. נבקר בשעון הפרחים ובאתר המרחצאות הגיאו תרמיים הנמצא במקום. בתום הביקור נשוב לטאיפיי לביקור בארמון המוזיאון הלאומי של טאיוואן, המכיל את אוצרות התרבות היפים ביותר של סין, אשר הועברו לאי על ידי צ'יאנג קאי שייק, ישירות מן "העיר האסורה" בביג'ינג (Beijing). במהלך הביקור במקום נלמד גם על מורכבותה הפוליטית של טאיוואן ועל המאבקים שהתחוללו בה במאה האחרונה. בשעות הצהריים נמשיך לעיר הנמל – דאנשואי, הקרויה על שם הנהר החוצה אותה. נספוג את אווירת המקום הנהדרת בטיול רגלי בנמל, ולאורך הטיילת המעטרת את גדותיו. נצא לשייט שקיעה לאורך הנהר אל עבר השווקים שבמזח הדייגים, נחצה את "גשר האוהבים" היפהפה ונותיר זמן פנוי לטיולים עצמאיים במקום. נאכל ארוחת ערב במסעדה בסגנון מקומי ונשוב למלוננו ללינה.
לינה בטאיפיי.

יום 7 | טאיפיי– "אגם" אלף האיים (Thousand Island Lake) – אתר הזיכרון של צ'יאנג קאי שק – מקדש לונגשן (Longshen) – טאיפיי 101

לאחר ארוחת הבוקר נצא לבקר בנהר Qiandao – המכונה גם "אגם" אלף האיים. נתרשם משדות התה הפזורים סביב "אלפי" האיים הקטנים, ניכנס לביקור במפעל תה מקומי ונלגום תה טאיוואני משובח. בתום הביקור במקום, נשוב לעיר לביקור באתר הזיכרון המונומנטלי של צ'יאנג קאי שק, הגנרל שאיחד את סין והנהיג את הרפובליקה עד 1945, אז נכשל בניסיון להדביר את המפלגה הקומוניסטית ונאלץ לסגת לטאיוואן יחד עם חברי ממשלתו וצבאו. נמשיך לביקור במקדש לונגשן המשמש כמרכז הרוחני של טאיוואן ובשעות הערב נשוב לעיר ונזכה להצצה במגדל טייפה 101 כשכולו מואר ונוצץ. נבקר באחד משווקי הלילה המפורסמים של העיר, ונסיים בארוחת ערב באחת ממסעדות הדים-סאם המפורסמות ביותר בעולם: "דין תאי פונג", אשר זכתה בעברה להיכלל ברשימת עשר המסעדות הטובות ביותר על פי ה"ניו יורק טיימס".
לינה בטאיפיי.

יום 8 | החוף המזרחי – הפארק הלאומי טרוקו (Taroko)

לאחר ארוחת הבוקר נעלה על רכבת ונצא אל החוף המזרחי של האי. ניסע לעבר הפארק הלאומי טרוקו גורג'. הקניון של טארוקו הוא אחד מאתרי הטבע היפים ביותר באי, המלא בנקיקי שיש וצמחיה שופעת בלב פסגות נישאות. נעצור לצילום לאורך נקודות נבחרות – כגון "שערו של ג'ורג" (Gorge Gateway) נצא להליכה בין שבילי השמורה ככל שיותר לנו הזמן ומזג האוויר, תוך שאנו נהנים מריחות של יער וטבע בראשיתי. לאחר יום של טבע ונוף נמשיך לבית המלון.
לינה בטאיפיי.

יום 9 | טאיפיי– הונג קונג– תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נשלים את סיורינו בעיר (ככל שיותיר לנו הזמן) ונמשיך לשדה התעופה לטיסתנו להונג קונג ומשם לישראל.


לפרטים נוספים ויצירת קשר

אני מעוניין לקבל עדכונים ומבצעים למייל

תאריכים ומחירון

מתאריך עד תאריך מס’ ימים שם מדריך מחיר לאדם בחדר זוגי בסיס אירוח הערות
19/03/18 27/03/18 9 פלקוביץ יינון 2395 $ חצי פנסיון
16/05/18 24/05/18 9 חדווה לואיס 2395 $ חצי פנסיון
20/06/18 28/06/18 9 פלקוביץ יינון 2395 $ חצי פנסיון
18/07/18 26/07/18 9 פלקוביץ יינון 2495 $ חצי פנסיון
22/08/18 30/08/18 9 חדווה לואיס 2495 $ חצי פנסיון
26/09/18 04/10/18 9 חדווה לואיס 2495 $ חצי פנסיון
17/10/18 25/10/18 9 חדווה לואיס 2395 $ חצי פנסיון
 • טיסות בינלאומיות סדירות אל על במסלול ת"א – הונג קונג – ת"א.
 • טיסות בינלאומיות: הונג קונג – טאיפיי – הונג קונג
 • כלכלה : חצי פנסיון (ארוחות בוקר + ארוחה עיקרית נוספת בסגנון מקומי) | במהלך השייט – פנסיון מלא
 • המחיר כולל: מיסי נמל היטל דלק, סיורים וביקורים כולל דמי כניסה כמפורט בתכנית הטיול, אוטובוס צמוד מפואר וממוזג, טיפים לנותני השירותים בחו"ל.
 • המחיר אינו כולל: ביטוח רפואי וכבודה, דמי סבלות או הוצאות אישיות , טיפ למדריך הישראלי
 • חברת כרמל שומרת לעצמה את הזכות לשנות את המדריך והמלון בהתאם לצרכי ואילוצי החברה
 • אין צורך בהוצאת ויזה לטאיוואן (עד 90 ימי שהות)
Print Friendly, PDF & Email

תמונות ומפה

 • טיול מאורגן לטאיוואן הונג הונג ומקאו

 • טיול מאורגן לטאיוואן הונג הונג ומקאו

המומלצים שלנו

סרי לנקה או בשמה הקדום – ציילון, מהמקומות הבודדים במזרח שבהם עדיין ניתן ליהנות מעולם החי הבראשיתי ללא…
החל מ: 1595 $
מסע מרתק אל המובילה מבין מדינות "הנמרים האסייאתים", אי המדינה – טאיוואן. טיול בטאיוואן, כמוהו כמסע בכמוסת זמן.…
החל מ: 1995 $
מסע מרתק אל המובילים מבין "הנמרים האסייאתים", טאיוואן, הונג קונג ומקאו. רובו של הטיול יתמקד בטאיוואן, שמסע בה…
החל מ: 1995 $
מצא את החופשה שלך
טיולים מאורגנים
 
חבילות ונופשונים